Rowery: OMNI

OMNI to marka rowerów bambusowych, którą stworzyliśmy opierając się na wieloletnim doświadczeniu w produkcji rowerów miejskich FERA. Rowery bambusowe OMNI to ucieleśnienie dbałości o szczegóły oraz chęci tworzenia rowerów najwyższej jakości o niepowtarzalnym designie, a jednocześnie w pełni użytkowych. Każdy rower OMNI jest wyprodukowany w 100% ręcznie w Polsce przy użyciu takich surowców jak: tyczki bambusowe, włókno konopne, włókno węglowe, aluminium, żywica. Bambus jako materiał jest bardzo lekki, elastyczny, wytrzymały na rozciąganie bardziej niż stal, a na odkształcanie bardziej niż beton. Ponadto jest odporny na uderzenia i znakomicie tłumi drgania, co przekłada się na płynną i komfortowa jazdę. Tyczki użyte do wykonania ramy są poddawane wielogodzinnej, specjalistycznej obróbce oraz impregnowane, aby były odporne na wodę i drgania i uszkodzenia. Zastosowanie bambusa jako surowca do produkcji ramy pozwala uzyskać w rowerze jego małą wagę oraz dużą zdolność amortyzacji uderzeń. Rama roweru OMNI objęta jest 3 letnia gwarancją. 


Rowery bambusowe OMNI można dowolnie personalizować pod względem kolorystyki, wyposażenia, kształtu i geometrii ramy oraz zastosowanych komponentów.


Charakterystyka:

  • Rodzaj ramy: Rower Bambusowy
  • Typ: Męski

Rowery trójkołowe od FERA BIKES

Od tego roku w naszej Manufakturze Rowerowej można zamawiać ręcznie wykonywane rowery trójkołowe o różnym przeznaczeniu. Wśród możliwych zastosowań proponujemy rower trójkołowy z nagłośnieniem, rower trójkołowy z mobilną scena teatralną, rower trójkołowy z lodówką oraz znane już rowery trójkołowe rehabilitacyjne. Jak każdy rower z naszej Manufaktury, trójkołowiec można zamówić w dowolnych kolorach i z wymaganym […]

HULAJNOGA Fera Bikes

Ręcznie wykonana hulajnoga na kołach 20″ już na stałe zagościła w naszej ofercie.  Dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa hulajnoga wyposażona została w dwa hamulce typu v-brake, ręcznie zaplatane koła i bardzo szerokie opony renomowanej firmy Stereo Bikes. Hulajnogi, podobnie jak wszystkie nasze produkty, można zamawiać w dowolnej kolorystyce. Dodatkowo hulajnogę można wyposażyć w drewniane błotniki, […]

RENOWACJA ROWERÓW

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej renowację rowerów różnych typów. W ramach tej usługi oferujemy rozłożenie i złożenie roweru wraz z podstawowym serwisem, usunięcie starych powłok lakierniczych, a następnie lakierowanie roweru w dowolnie wybranych kolorach z palety RAL.

Kontakt

FERA BIKES
Manufaktura Rowerowa
ul. Ks. Malinowskiego 17
05-410 Józefów
tel. 609 661 041
608 632 281
695 433 775
email: fera@fera-bikes.com
roweryfera@gmail.com

Dane firmowe

FERA BIKES
Iwona Jończyk - Kornijenko
ul. Bukowińska 8 m. 1504
02-703 Warszawa
NIP 113 235 84 14
REGON: 146239245
numer konta: 42 1050 1025 1000 0090 9728 7990