Brak produktów w koszyku.

Dlaczego my

Niepowtarzalne, przyciągające wzrok i indywidualnie dobrane do potrzeb każdego Klienta rowery, hulajnogi i trójkołowce reklamowe z Manufaktury Fera Bikes to stały punkt naszej oferty. Zaufały nam już takie marki jak: Hotel Narvil Conference & Spa ****, Samsung, Jogobella, Adidas Runners, Jameson Whiskey i Havana Club, Reebok Fitness Camp, Immofinanz Group, Delyon, Colorshake, Ancu Design, Inteligentny Budynek, Credit Agricole, Niquitin, Restauracja Banjaluka, Bouygues Immobiler, Echo Investment S.A., Studio Azul. Od niedawna w naszej ofercie znajdują się także bary mobilne, rowery trójkołowe z grillem, nagłośnieniem oraz rowery cargo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o najdrobniejsze detale, tak aby wszystkie pojazdy reklamowe z naszej Manufaktury były wysokiej jakości, swoim wyglądem zwracały uwagę każdego i godnie reprezentowały daną markę.

Manufaktura

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż rowery FERA pochodzące z naszej Manufaktury, zostały docenione w plebiscycie Must Have, organizowanym w ramach Festiwalu Łódź Design Days i otrzymały wyróżnienie przyznane przez Kapitułę Festiwalu. Nasz rower wykonany na ramie bambusowej zdobył wyróżnienie festiwalu Wroclove Design oraz targów rowerowych w Kielcach Bike Expo. Rower ten prezentowany był między innymi na targach designu w Mediolanie, Berlinie i Hongkongu, gdzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Lakiernia

W zasobach firmy posiadamy własną lakiernię proszkową, która oferuje lakierowanie stali, stali ocynkowanej i aluminium we wszystkich kolorach z palety RAL. Przyjmujemy zamówienia na małe i duże gabaryty, lakierujemy w różnych fakturach i stopniach połysku. Wysokiej jakości sprzęt techniczny, farby proszkowe pochodzące od czołowych producentów, nasza dbałość o szczegóły i konkurencyjne ceny gwarantują zadowolenie Klientów korzystających z naszych usług lakierniczych.