Brak produktów w koszyku.

KIM JESTEŚMY

Nasza Manufaktura, obecna na polskim rynku rowerowym od 2005 roku, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rowerów tradycyjnych, trójkołowych oraz huljanóg. Fera Bikes jako jedna z pierwszych firm wzięła pod uwagę zmieniające się tendencje rynku i wyszła naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy mogą brać udział w procesie produkcji roweru poprzez zaprojektowanie swojego wymarzonego jednośladu. Każdy Klient, który ma pomysł na swój wymarzony rower może wypróbować zestawienia kolorystyczne przy pomocy konfiguratora dostępnego na stronie. Wśród rowerów, które możemy wykonać na indywidualne zamówienie znajdują się rowery typu beach cruiser, rowery typu tank, ostre koło, holenderki, rowery szosowe, trójkołowe oraz rowery na ramie bambusowej. Marka Fera, pod którą wykonujemy nasze pojazdy jest prawnie chronionym znakiem towarowym.

Wszystkie rowery Fera są ręcznie składane, każda z metalowych części jest ręcznie lakierowana proszkowo lub natryskowo, istnieje wiele możliwości aranżacji, zestawienia kolorów, indywidualnej grafiki i elementów wyposażenia. Każdy kto ma pomysł na swój wymarzony rower, może go zaprojektować przy pomocy internetowego konfiguratora.  W stałej sprzedaży posiadamy gotowe modele rowerów, które można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego oraz w zaprzyjaźnionych salonach rowerowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszym priorytetem są oryginalność, dbałość o szczegóły, wysoka jakość produkowanych rowerów, stały rozwój umożliwiający rozszerzanie oferty o nowe typy rowerów, a przede wszystkim satysfakcja Klienta.

SPECJALNE ZAMÓWIENIA

Wśród szerokiej gamy rowerów znajdujących się w naszej ofercie, szczególne miejsce zajmują rowery na ramie z naturalnego bambusa. Są to rowery ekologiczne, które wykonujemy w 100% ręcznie w Polsce, a większość elementów ramy, tj.: tyczki bambusowe, włókno konopne, węglowe i żywica to sama esencja natury.

Absolutnie niepowtarzalny i zaskakujący wygląd pojazdu zbija z tropu każdego konesera rowerowych nowości. Nasze rowery na ramie bambusowej zdobyły wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi na targach w designu w Łodzi, Wrocławiu, Hongkongu i Mediolanie oraz na targach rowerowych BIKE EXPO w Kielcach.