O nas

Fera Bikes obecna na polskim rynku rowerowym od 2005 roku,  jest prężnie działającą manufakturą, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rowerów. Zajmujemy się profesjonalną produkcją rowerów typu beach cruiser, chopperów, ostrego koła, holendrów oraz rowerów na ramie bambusowej. Marka Fera jest prawnie chronionym znakiem towarowym. Jako jedna z pierwszych firm wzieliśmy pod uwagę zmieniające się tendencje rynku i wyszliśmy naprzeciw indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy moga brać udział w procesie produkcji roweru, poprzez zaprojektowanie swojego wymarzonego jednośladu.

Znaczną część produkcji Fera Bikes stanowią rowery wykonywane na indywidualne zamówienie. Wszystkie rowery Fera są ręcznie składane, każda z metalowych części jest ręcznie lakierowana, istnieje wiele możliwości aranżacji, zestawienia kolorów i elementów wyposażenia. Każdy kto ma pomysł na swój wymarzony rower, może go zaprojektowćc przy pomocy internetowego konfiguratora. W stałej sprzedaży posiadamy gotowe modele rowerów, które można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego oraz w zaprzyjaźnionych salonach rowerowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszym priorytetem są oryginalność, dbałość o szczegóły, wysoka jakość produkowanych rowerów, stały rozwój umożliwiający rozszerzanie oferty o nowe typy rowerów, a przede wszystkim satysfakcja Klienta.

Wśród szerokiej gamy rowerów znajdujących się w naszej ofercie, szczególne miejsce zajmują rowery na ramie z naturalnego bambusa.  Są to rowery ekologiczne, które wykonujemy  w 100% ręcznie w Polsce, a większość elementów ramy, tj.: tyczki bambusowe, włókno konopne, węglowe i żywica to sama esencja natury. Absolutnie niepowtarzalny i zaskakujący wyglad pojazdu zbija z tropu każdego konesera rowerowych nowości. Nasze rowery na ramie bambusowej zdobyły wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi na targach w designu w Łodzi, Wrocławiu, Hongkongu i Mediolanie oraz na targach rowerowych BIKE EXPO w Kielcach.

Rowery trójkołowe od FERA BIKES

Od tego roku w naszej Manufakturze Rowerowej można zamawiać ręcznie wykonywane rowery trójkołowe o różnym przeznaczeniu. Wśród możliwych zastosowań proponujemy rower trójkołowy z nagłośnieniem, rower trójkołowy z mobilną scena teatralną, rower trójkołowy z lodówką oraz znane już rowery trójkołowe rehabilitacyjne. Jak każdy rower z naszej Manufaktury, trójkołowiec można zamówić w dowolnych kolorach i z wymaganym […]

HULAJNOGA Fera Bikes

Ręcznie wykonana hulajnoga na kołach 20″ już na stałe zagościła w naszej ofercie.  Dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa hulajnoga wyposażona została w dwa hamulce typu v-brake, ręcznie zaplatane koła i bardzo szerokie opony renomowanej firmy Stereo Bikes. Hulajnogi, podobnie jak wszystkie nasze produkty, można zamawiać w dowolnej kolorystyce. Dodatkowo hulajnogę można wyposażyć w drewniane błotniki, […]

RENOWACJA ROWERÓW

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej renowację rowerów różnych typów. W ramach tej usługi oferujemy rozłożenie i złożenie roweru wraz z podstawowym serwisem, usunięcie starych powłok lakierniczych, a następnie lakierowanie roweru w dowolnie wybranych kolorach z palety RAL.

Kontakt

FERA BIKES
Manufaktura Rowerowa
ul. Ks. Malinowskiego 17
05-410 Józefów
tel. 609 661 041
608 632 281
695 433 775
email: fera@fera-bikes.com
roweryfera@gmail.com

Dane firmowe

FERA BIKES
Iwona Jończyk - Kornijenko
ul. Bukowińska 8 m. 1504
02-703 Warszawa
NIP 113 235 84 14
REGON: 146239245
numer konta: 42 1050 1025 1000 0090 9728 7990